ქუთაისის უნივერსიტეტში ERASMUS+ პროექტ „რეგიონული უნივერსიტეტების როლი რეგიონის განვითარებაში“ (RURD)-ის ფარგლებში ადმინისტრაციული პერსონალის ტრენინგები იწყება
ტრენინგები გაიმართება 2021 წლის 25, 26, 27 და 28 იანვარს და მათ სანტიაგო დე კომპოსტელას უნივერსიტეტის (ესპანეთი) პროფესორები წარუძღვებიან.
ტრენინგის სამიზნე აუდიტორიას ქუთაისის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების, ხარისხის უზრუნველყოფის და სტრატეგიული დაგეგმარების სამსახურების თანამშრომლები წარმოადგენენ.
შეგახსენებთ, რომ RURD-ის პროექტის მიზანია, საქართველოს რეგიონული უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების როლის გაზრდა რეგიონის განვითარებაში.

Within the framework of ERASMUS + project “Role of Universities in the Development of the Region “(RURD) Kutaisi University launches training sessions for the administrative staff
Training will take place on January 25th, 26th, 27th, and 28th, 2021, and will be led by professors from the University of Santiago de Compostela (Spain).
The target audience of these training sessions is the staff of the International Relations, Quality Assurance, and Strategic Planning Offices of Kutaisi University.
Nota Bene: the aim of the RURD project is to increase the role of Georgian regional Higher Education Institutions in the regions’ development.