ქუთაისის უნივერსიტეტი სტუდენტთა მეთვრამეტე კონფერენციისთვის ემზადება
ქუთაისის უნივერსიტეტი სტუდენტთა მეთვრამეტე კონფერენციისთვის ემზადება, რომელშიც სოციალურ მეცნიერებათა, ბიზნესისა და სამართლის ფაკულტეტის გარდა,  წელს პირველად მედიცინის ფაკულტეტიც მონაწილეობს.
კონფერენციის თემატიკა განსაზღვრულია მეწარმეობის, მენეჯმენტის მარკეტინგის, ფინანსებისა და აღრიცხვის, ეკონომიკის, ტურიზმის, ჯანდაცვის, კლინიკური  და  საბაზისო  მედიცინის მიმართულებით.
კომპეტენტური კომისიის მიერ შერჩეული საუკეთესო ნაშრომი ქუთაისის უნივერსიტეტის ჟურნალ “ეკონომიკურ პროფილში“  გამოქვეყნდება.
სტუდენტთა მეთვრამეტე კონფერენცია 20 ივნისს ჩატარდება და მონაწილეებს სექციური მუშაობა შეეძლებათ ქართულ და ინგლისურ ენებზე.

Kutaisi University is preparing for the eighteenth student conference
Kutaisi University is preparing for the eighteenth student conference, in which, In addition to the Faculty of Social Sciences, Business and Law, for the first time this year the Faculty of Medicine is also participating.
The topics of the conference are defined as entrepreneurship, management marketing, finance and accounting, economics, tourism, healthcare, and clinical and basic medicine.
The best paper selected by the competent commission will be published in the magazine “Economic Profile” of Kutaisi University.
The eighteenth student conference will be held on June 20 and participants will be able to work in sections in Georgian and English.